KONTAKTID

Festivali üldmeil: tof@ahhaa.ee

Elmar ReinholdTeadlaste Öö festivali peakorraldaja elmar.reinhold@ahhaa.ee
tel: 5915 1399

Makar TimofejevTeadlaste Öö festivali kaaskorraldaja, festivali välisprogrammi koordinaatormakar.timofejev@ahhaa.ee
Mathis Bogens Kommunikatsiooni- ja turundusjuht
mathis.bogens@ahhaa.ee
tel: 5663 8667
Kai Kaljumäe Veebi ja sotsiaalmeedia koordinaatorkai.kaljumae@ahhaa.ee
Pärt OjamaaKunstiline juhtpart.ojamaa@ahhaa.ee
Kristel Schreiner Kaisuloomahaigla korraldajakristel.schreiner@ahhaa.ee
 Ilona Stanitski Kaisuloomahaigla korraldaja ilona.stanitski@ahhaa.ee 
 Katriin Kristmann Prügiteadlaste päeva korraldaja katriin.kristmann@ahhaa.ee 
 Marcus-Heinrich Puhke Prügiteadlaste päeva korraldaja marcus-heinrich.puhke@ahhaa.ee 
Meelika Peetsmann Tellimuste koordinaator
meelika.peetsmann@ahhaa.ee
Kaimo KukkRobolahingu korraldaja, vabatahtlike koordinaatorkaimo.kukk@ahhaa.ee
Saile MägiRobolahingu korraldaja saile.magi@ahhaa.ee
Mihkel Sild Eksponaatide ja tehnilise toe koordinaatormihkel.sild@ahhaa.ee
 Elina RaudseppTeaduskohvikute koordinaator marleen-heleen.puhke@ahhaa.ee 
 Jekaterina NebogatovaSponsorluse koordinaatorjekaterina.nebogatova@ahhaa.ee
 Pille Randjärv Õpetajate koolitusprogrammi koordinaator pille.randjarv@ahhaa.ee 
 Helen Järvpõld Teadusratta koordinaator helen.jarvpold@ahhaa.ee 
 Ellen LillNoortevahetuse vabatahtlike koordinaator ellen.lill@ahhaa.ee 
 Trifon Sedõh  Noortevahetuse vabatahtlike koordinaator trifon.sedoh@ahhaa.ee 
 Ursula Saksniit Tänusündmuse koordinaator ursula.saksniit@ahhaa.ee 

Eesti keeles